Responsive image

Hakkımızda

EF Kimya 2001 yılından bu güne dünya devi kimya firmalarının ürünleri ile ülkemizde birçok sektöre engin tecrübe ve bilgi birikimiyle hizmet vermektedir.

Başta klorlu solventler (metilenklorid, perkloretilen, trikloretilen) olmak üzere modifiye alkoller, alkol, keton, asetat ve glikol grupları geniş ürün yelpazemizi oluşturmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörlerimiz; sünger, yapıştırıcı, ayakkabı yan sanayi, poliüretan sistemler, metal, makina, kuru temizleme, çamaşırhane, tekstil, elektrikli ev gereçleri, kauçuk, ambalaj, plastik, bakım kimyasalları üreticileri ve boyadır.


2008 yılından 2015 yılına kadar Dow Chemical Company’nin klorlu hidrokarbonlar grubunda Türkiye temsilcisi iken, 2015 yılı ekim ayı itibari ile Dow Chemical Company ve Olin Chlorinated Organics işbirliği sonucunda aynı kalite, daha güçlü tedarik yapısı ile yolumuza Olin markası ile devam ediyoruz. Ayrıca Düsseldorf merkezli Safechem Europe GmbH’ın da Türkiye distirbütörlüğünü yürütmekteyiz.

EF Kimya tedarikçi kimliğinin yanısıra ‘Sağlıklı ve güzel bir gelecek için...’ misyonu ile insan sağlığı ve çevre duyarlılığı ile ilgili destek faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sebeple Atık Yönetimi Bilgilendirme Mektubunu siz duyarlı müşterilerimizin bilgisine sunmaktan mutluluk duyarız. İncelemek İçin »

Üretimde daima kalite, verim, tasarruf, insan ve çevre sağlığını gözeterek güçlü adımlarla değerli iş ortaklarımız sizlerin desteği ile büyümeye, öğrenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Bize kulak verip onlara bu hizmeti götürmemizi sağlayan portföyümüzdeki tüm kurum ve kuruluşların değerli yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


Saygılarımızla
EF KİMYA