SON LEKE ÇIKARICILAR

CAVESOL

Tanin ve mayalanma malzemesi içeren lekeler için işlem malzemesi Cavesol kahve, çay, meyve, meyve suyu, parfüm, cam, kola, tütün, şarap ilaç lekeleri ve diğer nedeni bilinmeyen sarı-kahverengi lekeleri çıkarır. Ambalajı: 1 l'lik şişe, 5 l'lik bidon Durulanabilir ve çamaşırhanede/ ıslak temizlikte kullanılabilir Durulanabilir ve perklor etilende kullanılır.

FRANKOSOL

Suda çözünen lekeler için işlem malzemesi. Frankosol şeker, hardal, dondurma kreması, bal, süt ürünleri, likör, bira, gündelik kir, ter, idrar ve benzeri leke yapıcı maddelerin neden olduğu lekeleri çıkarır. Ambalajı: 1 l'lik şişe, 5 l'lik bidon Durulanabilir ve çamaşırhanede/ ıslak temizlikte kullanılabilir Durulanabilir ve perklor etilende kullanılır.

COLORSOL

Yerel renk bozulmalarını giderir. Colorsol ruj, tükenmez kalem, şarap, ayakkabı cilası, hardal, mürekkep, matbaa boyası, makyaj malzemesi, boya ve benzeri leke yapan maddeleri giderir. Ambalajı: 1 l'lik şişe, 5 l'lik bidon Durulanabilir ve çamaşırhanede/ ıslak temizlikte kullanılabilir Durulanabilir ve perklor etilende kullanılır.

QUICKOL

Su ve çözücü maddede çözünen lekeler için işlem malzemesi Quickol yağlı boya, tırnak cilası (oje), ruj, katran, mürekkep, makine yağı, tükenmez kalem, ayakkabı cilası, madeni yağ ve benzeri leke yapıcı maddelerin neden olduğu lekeleri çıkarır. Ambalajı: 1 l'lik şişe, 5 l'lik bidon Durulanabilir ve perklor etilende kullanılır.

BLUTOL

Kan ve protein içeren lekeler için işlem malzemesi. Blutol kan, taze protein, yemek artıkları, balık ve et sosları, süt ürünleri, dondurma kreması, krema, çikolata, kakao, kar, mayonez, kusmuk ve diğer protein içeren lekeleri çıkartır.
Ambalajı: 1 l'lik şişe, 5 l'lik bidon Durulanabilir ve çamaşırhanede/ ıslak temizlikte kullanılabilir Durulanabilir ve perklor etilende kullanılır.

LACOL

Cila ve boya lekeleri için işlem malzemesi Lacol löst badana boyası, yağlı boya, yapışkan, tükenmez kalem, makine yağı, katran, tırnak cilası (oje), ruj ve benzeri leke yapıcı maddelerin neden olduğu lekeleri çıkarır. Ambalajı: 1 l'lik şişe, 5 l'lik bidon Durulanabilir ve çamaşırhanede/ ıslak temizlikte kullanılabilir Durulanabilir ve perklor etilende kullanılır.

PURASOL

Çözücü maddede çözünen lekeler için işlem malzemesi Purasol yapıştırıcı, badana boyası, yağı boya, sıvı yağ, katran, tırnak cilası (oje), balmumu, makine yağı, tükenmez kalem ve benzeri leke yapıcı maddelerin neden olduğu lekeleri çıkarır.
Ambalajı: 1 l'lik şişe, 5 l'lik bidon Durulanabilir ve perklor etilende kullanılır.